






Golvlampa AnetaSandnesSvart
Rek. pris 1 299 kr
!
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Golvlampa Aneta Sandnes är en stilren golvlampa med justerbart huvud och arm. Den har en strömbrytare med dimmer på stången och passar bra som läslampa.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
|---|---|
| Art.Nr. | 19702-15 |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1400 mm |
| Effekt/prestanda | 8 kW |
| Kabelfärg | Svart |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Utförande | Golvlampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | Spotljuskälla |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Sandnes |
| Sockel | GU10 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Djup | 220 mm |
| Djup | 220 cm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 560 mm |
| Bredd | 560 cm |
| EAN-nr | 7392986775274 |



