Golvlampa Belid Cato Dimbar MR11Mässing
4 899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Cato Dimbar MR11
Mässing
4 899 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Golvlampa Belid Cato Dimbar MR11 är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Golvlampa Belid Cato Dimbar MR11 är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 43854-02 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 1339 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabellängd | 2,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 198 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 5 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 417 mm |
| Utförande | Golvlampa |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cato |
| Sockel | GU4 |
| Typ | Golvlampa |
| EAN-nr | 7391534275044 |
