Golvlampa Belid Deluxe LEDVit/Mässing, med Vipdimmer
4 499 kr
30 dagars prisgaranti

Deluxe LED
Vit/Mässing, med Vipdimmer
4 499 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Belid Deluxe LED är en tidlös golvlampa i lackad plåt. Den har brytare på skärm. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Golvlampa Belid Deluxe LED är en tidlös golvlampa i lackad plåt. Den har brytare på skärm. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 311191 |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit/Mässing |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 1336 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Golvlampa |
| Diameter | 98 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Deluxe |
| Sockel | GU4 |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 4,7 kg |
| Bredd | 229 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391534044633 |
