Golvlampa Belid Ledro LED
Rek. pris 3 999 kr
fr.3 559 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ledro LED
3 559 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Belid Ledro LED är en dimbar, smäcker golvlampa med flexled och dimmerfunktion i strömbrytaren. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Golvlampa Belid Ledro LED är en dimbar, smäcker golvlampa med flexled och dimmerfunktion i strömbrytaren. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Effekt | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit |
| Höjd | 1223 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Golvlampa |
| Diameter | 201 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Ledro |
| Sockel | GU5,3 |
| Typ | Golvlampa |
| Bredd | 399 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 5 kW |
| Sensor | Nej |
