Golvlampa By Rydéns HermineMatt Mässing
2 178 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hermine
Matt Mässing
2 178 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Golvlampa By Rydéns Hermine ger ditt hem en skön harmoni och en varm ombonad känsla. Mönsterbilderna i skärmen för tankarna till blommor. När denna fina golvlampa är tänd får man en varm och inbjudande känsla. Golvlampan är ståtliga 157 centimeter hög.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Golvlampa By Rydéns Hermine ger ditt hem en skön harmoni och en varm ombonad känsla. Mönsterbilderna i skärmen för tankarna till blommor. När denna fina golvlampa är tänd får man en varm och inbjudande känsla. Golvlampan är ståtliga 157 centimeter hög.
By Rydéns lampor hjälper till att skapa miljöer. Lampor du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4100180-6519 |
| Effekt | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Matt Mässing |
| Höjd | 1570 mm |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Hermine |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391741001801 |

