Golvlampa By Rydéns Leola H150 cm Svart Marmor/Rökgrå
Rek. pris 4 149 kr
3 119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Leola H150 cm Svart Marmor/Rökgrå
3 119 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-23
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Leola är en golvlampa som både känns klassisk och modern. Det vackra rökfärgade glaset ger ett härligt och mjukt sken. Lampan passar utmärkt att placera bredvid soffan, eller på ett annat ställe dit du vill rikta blickarna. Leola är 150 centimeter hög och kräver en ljuskälla med sockel E27.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Leola är en golvlampa som både känns klassisk och modern. Det vackra rökfärgade glaset ger ett härligt och mjukt sken. Lampan passar utmärkt att placera bredvid soffan, eller på ett annat ställe dit du vill rikta blickarna. Leola är 150 centimeter hög och kräver en ljuskälla med sockel E27.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 43465-01 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rök grå |
| Höjd | 1500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 355 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall och glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Leola |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Bredd | 280 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7391741005991 |


