
Golvlampa By RydénsVega
fr.3 436 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Förväntas åter i lager 2026-04-13
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vega golvlampa By Rydéns med fot i trä och skärm i linne.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Ek/Vit, Valnöt/Vit |
| Höjd | 1600 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä/Textil |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 450 mm |
| Bredd | 450 cm |


