Golvlampa By Rydéns YanktonSandsvart
Rek. pris 2 195 kr
2 155 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Yankton
Sandsvart
2 155 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-24
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Yankton är en snygg lampa avsedd för utomhusbruk. Ser ut som en lykta med ett handtag. Kan exempelvis placeras på trappan till din entré eller ute på ditt trädäck. Lampan är försedd med en gummikabel och är IP44-klassad.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Yankton är en snygg lampa avsedd för utomhusbruk. Ser ut som en lykta med ett handtag. Kan exempelvis placeras på trappan till din entré eller ute på ditt trädäck. Lampan är försedd med en gummikabel och är IP44-klassad.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 549422-01 |
| Effekt | 40 W |
| Färg | Svart |
| Höjd | 600 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Akryl |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Yankton |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 30 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 7391741003843 |



