






Golvlampa Dyberg LarsenDenver
1 089 kr1 399 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Denver
1 089 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Denver är en serie som visar den goda skandinaviska designen. Enkel med få detaljer. Passar in i alla typer av hem.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7091 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1400 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Denver |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 120 mm |
| Djup | 120 cm |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 12 cm |
| EAN-nr | 5704709070917 |
