Golvlampa Dyberg Larsen Ocean
Rek. pris 1 859 kr
1 373 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ocean
1 373 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ocean golvlampa curry/mässing/turkos i metall. Kan vinklas upp och ner. Har fotströmbrytare på sladden. Levereras med 1,8 m svart tygsladd. Sockel E14/40W.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Ocean golvlampa curry/mässing/turkos i metall. Kan vinklas upp och ner. Har fotströmbrytare på sladden. Levereras med 1,8 m svart tygsladd. Sockel E14/40W.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 7110 |
| Effekt | 40 W |
| Färg | Flerfärgad |
| Höjd | 1600 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 850 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 85 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ocean |
| Sockel | E14 |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 11 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 cm |
| EAN-nr | 5704709071105 |






