Golvlampa Dyberg Larsen Ocean
Rek. pris 1 859 kr
fr.1 285 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ocean
1 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna metallvägglampa har exklusiva mässingsdetaljer och erbjuder både sväng- och vinklingsfunktion för att anpassa ljuset efter behov.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Denna metallvägglampa har exklusiva mässingsdetaljer och erbjuder både sväng- och vinklingsfunktion för att anpassa ljuset efter behov.
Designen är modern och diskret, vilket gör lampan till ett elegant tillskott i vardagsrum, arbetsrum eller sovrum där flexibel belysning efterfrågas.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Effekt | 40 W |
| Färg | Beige/Mässing, Grön/Mässing, Orange/Mässing |
| Höjd | 1600 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 85 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ocean |
| Sockel | E14 |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 11 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 cm |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
