
Golvlampa EgloBaya LED
Rek. pris 3 295 kr
!
fr.1 997 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Golvlampa LED med uppåtljus och läsarm. Dimmerfunktion på uppåtljuset och knapp på läsarmen. Ger ett klart och skarpt ljus vid full effekt. Finns i olika utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Borstat Stål/Vit, Krom/Vit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 1800 mm |
| Kollektion | Style |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Ljussken | Varmvitt |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Dimbar | Ja |
| Vikt | 7,2, 6,99 kg |


