Golvlampa Eglo Baya LEDKrom/Vit
Rek. pris 3 295 kr
1 997 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom/Vit

Baya LED
Krom/Vit
1 997 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa LED med uppåtljus och läsarm. Dimmerfunktion på uppåtljuset och knapp på läsarmen. Ger ett klart och skarpt ljus vid full effekt. Finns i olika utförande.
Varumärke
EgloBeskrivning
Golvlampa LED med uppåtljus och läsarm. Dimmerfunktion på uppåtljuset och knapp på läsarmen. Ger ett klart och skarpt ljus vid full effekt. Finns i olika utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 93875 |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Krom/Vit |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 1800 mm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| Diameter | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Ljussken | Varmvitt |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 9002759938758 |
