Golvlampa Gnojsö Konstsmide Pomezia M USBVit
Rek. pris 4 209 kr
3 243 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Golvlampa Gnojsö Konstsmide Pomezia M USB
Vit
3 243 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Konstsmides LED-batteridrivna golvlampa POMEZIA MEDIUM USB erbjuder flexibel belysning för alla rum. Med justerbar ljusstyrka och en inbyggd touch-dimmer kan du skapa den perfekta atmosfären. Lampan har ett kraftfullt lithiumbatteri som ger upp till 9 timmars användning och laddas snabbt på 6 timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Konstsmides LED-batteridrivna golvlampa POMEZIA MEDIUM USB erbjuder flexibel belysning för alla rum. Med justerbar ljusstyrka och en inbyggd touch-dimmer kan du skapa den perfekta atmosfären. Lampan har ett kraftfullt lithiumbatteri som ger upp till 9 timmars användning och laddas snabbt på 6 timmar.
Den eleganta designen i aluminium och plast, tillsammans med en frostad lampskärm, ger ett jämnt ljus. Höjdjusterbar (53–124 cm) och med en stabil bas, passar den perfekt i både vardagsrum, sovrum och kontor.
Med IP54-skydd mot damm och stänk, och medföljande laddstation och USB-kabel, är denna golvlampa både praktisk och stilren – en idealisk lösning för din belysning.
Med IP54-skydd mot damm och stänk, och medföljande laddstation och USB-kabel, är denna golvlampa både praktisk och stilren – en idealisk lösning för din belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7841-250 |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Djup | 250 mm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 250 mm |
| Spänning | 3,7 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2200K-2700K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pomezia |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Driftkälla | USB |
| EAN-nr | 7318307841251 |





