Golvlampa House Doctor PreciseMässing
Rek. pris 3 099 kr
2 421 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Precise
Mässing
2 421 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-21
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Skapa en mysig läshörna i vardagsrummet med en vacker golvlampa. Precise från House Doctor är en fantastisk lampa tillverkad av järn och mässing. Kombinationen av material ger en unik lampa som passar in i de flesta hem.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Skapa en mysig läshörna i vardagsrummet med en vacker golvlampa. Precise från House Doctor är en fantastisk lampa tillverkad av järn och mässing. Kombinationen av material ger en unik lampa som passar in i de flesta hem.
Precise skapar en mysig atmosfär i ditt hem, både med sitt ljus och sin design. Lampan är 124 cm hög och passar perfekt i ett av vardagsrummets hörn. Köp en E14, max 6W LED-lampa separat. 3,5 m sladd.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 206100303 |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 1240 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn/Mässing |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Golvlampa |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206100303 |
| Serie | Precise |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 2,6 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 210 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 5707644523647 |



