Golvlampa Markslöjd Capital 1L
Rek. pris 1 399 kr
769 kr
559 krSpara 27 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Capital 1L
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Capital golvlampa i svart metall. 2m svart textil kabel med strömbrytare på basen och stickkontakt. 1xE27, Max 60W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Capital golvlampa i svart metall. 2m svart textil kabel med strömbrytare på basen och stickkontakt. 1xE27, Max 60W. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108110 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Capital |
| Sockel | E27 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 60 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7330024599215 |


