
Golvlampa MarkslöjdEdgar
Rek. pris 2 199 kr
!
fr.1 224 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Edgar är en golvlampa från Markslöjd i metall med två globformade skärmar. Lampan har 2 m svart kabel med strömbrytare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Antik Mässing, Svart |
| Höjd | 1455, 1460 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Anslutning | Väggkontakt |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Edgar |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Djup | 230 mm |
| Djup | 230 cm |
| Bredd | 420 mm |
| Bredd | 420 cm |


