Golvlampa Markslöjd EdgarSvart
Rek. pris 2 199 kr
1 228 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Edgar
Svart
1 228 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Edgar är en golvlampa från Markslöjd i metall med två globformade skärmar. Lampan har 2 m svart kabel med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Edgar är en golvlampa från Markslöjd i metall med två globformade skärmar. Lampan har 2 m svart kabel med strömbrytare.
Recensioner
Magnus CorneskogVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen fungerar inte. Mer precist så är det den ena lamphållaren som är konstig. Den är inte åtskruvad och det är därför svårt att skruva i en ljuskälla ordentligt och därmed lyser bara den ena lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107741 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1455 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 230 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Edgar |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Bredd | 420 mm |
| EAN-nr | 7330024585607 |

