Golvlampa Markslöjd Hudson 2 LjuskällorStål
Rek. pris 2 999 kr
1 649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Hudson 2 Ljuskällor
Stål
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Markslöjd Hudson golvlampa i metall. Två justerbar skärmar med dubbla flexleder. Två inbyggda dimmer på pelaren. 2 st fast LED, 2x6W och 2x450 lumen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Markslöjd Hudson golvlampa i metall. Två justerbar skärmar med dubbla flexleder. Två inbyggda dimmer på pelaren. 2 st fast LED, 2x6W och 2x450 lumen.
Recensioner
ÅkeVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket bra produkt. Snabb leverans.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 105583 |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Stål |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1350 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Ljuskälla | DIOD/LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Hudson |
| Sockel | LED |
| Typ | Golvlampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 20 V |
| Djup | 400 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Effekt | 6 W |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7330024546646 |

