
Golvlampa MarkslöjdRise 1L
Rek. pris 3 899 kr
!
fr.3 155 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Golvlampa Markslöjd Rise 1L är en retroinspirerad golvlampa med metallfot och en vit glasskärm. Lampan har en justerbar höjd och har en 2 m lång svart kabel med strömbrytare och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik/Vit, Svart/Vit |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Rise |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 260 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 260 mm |


