Golvlampa Markslöjd Rise 1LAntik/Vit
Rek. pris 3 899 kr
3 155 kr
3 119 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik/Vit

Rise 1L
Antik/Vit
3 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvlampa Markslöjd Rise 1L är en retroinspirerad golvlampa med metallfot och en vit glasskärm. Lampan har en justerbar höjd och har en 2 m lång svart kabel med strömbrytare och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Golvlampa Markslöjd Rise 1L är en retroinspirerad golvlampa med metallfot och en vit glasskärm. Lampan har en justerbar höjd och har en 2 m lång svart kabel med strömbrytare och stickkontakt. 1xE27, Max 40W. Ljuskälla ingår ej. Design Monika Mulder.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108277 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik/Vit |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 260 mm |
| Effekt | 40 W |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 260 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Rise |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| EAN-nr | 7330024601970 |


