Golvlampa Nordlux AltonMässing
Rek. pris 1 999 kr
1 395 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Alton
Mässing
1 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Nordlux Alton är en kombination av fint, vitt opalglas och exklusiv metall som skapar en vacker golvlampa. Den strama designen gör golvlampan till en elegant skulptur i hemmet som låter ett mjukt och bländfritt ljus flöda in i rummet och skapa en mysig atmosfär.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Golvlampa Nordlux Alton är en kombination av fint, vitt opalglas och exklusiv metall som skapar en vacker golvlampa. Den strama designen gör golvlampan till en elegant skulptur i hemmet som låter ett mjukt och bländfritt ljus flöda in i rummet och skapa en mysig atmosfär.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2010514001 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing |
| Höjd | 1500 mm |
| Vikt | 4,707 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 280 mm |
| Serie | Alton |
| Djup | 280 mm |
| Diameter | 275 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924001086 |



