Golvlampa Nordlux Milford
Rek. pris 1 599 kr
1 256 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Milford
1 256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Milford är en dekorativ serie med opalvitt glas som ger serien ett mycket speciellt uttryck. Kombinationen av de organiska formerna och den spårförsedda genomskinliga ytan skapar elegans och lyser upp rummet med ett mjuk och varmt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Milford är en dekorativ serie med opalvitt glas som ger serien ett mycket speciellt uttryck. Kombinationen av de organiska formerna och den spårförsedda genomskinliga ytan skapar elegans och lyser upp rummet med ett mjuk och varmt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 48924001 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1394 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 8,167 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Milford |
| Diameter | 300 mm |
| EAN-nr | 5701581463882 |

