Golvlampa Nordlux Omari
Rek. pris 1 449 kr
fr.1 269 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Omari
1 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Omari har lätta, rena och enkla nordiska linjer. Den här minimalistiska och strömlinjeformade golvlampan har en tänd/släck-touchkontakt och dimmer. Placera den i ett mysigt hörn eller på någon annan plats där du behöver ett funktionellt ljus som är lätt att justera efter dina behov.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Omari har lätta, rena och enkla nordiska linjer. Den här minimalistiska och strömlinjeformade golvlampan har en tänd/släck-touchkontakt och dimmer. Placera den i ett mysigt hörn eller på någon annan plats där du behöver ett funktionellt ljus som är lätt att justera efter dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Effekt/prestanda | 3,2 W |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 1410 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 206 mm |
| Diameter | 30 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Serie | Omari |
| Sockel | LED Modul |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Vikt | 2,44 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
