






Golvlampa NordluxOmariSvart
Rek. pris 1 449 kr
!
999 kr1 159 kr
Spara 14 %
Kampanj
11 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Omari
Svart 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Omari har lätta, rena och enkla nordiska linjer. Den här minimalistiska och strömlinjeformade golvlampan har en tänd/släck-touchkontakt och dimmer. Placera den i ett mysigt hörn eller på någon annan plats där du behöver ett funktionellt ljus som är lätt att justera efter dina behov.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 2112254003 |
| Effekt/prestanda | 3,2 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 1410 mm |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 206 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,44 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Serie | Omari |
| Sockel | LED Modul |
| Produkttyp | Golvlampa |
| EAN-nr | 5704924005473 |



