Golvlampa PR Home Cia med Toppringsskärmar DubbelMässing/Beige
1 608 kr
30 dagars prisgaranti

Cia med Toppringsskärmar Dubbel
Mässing/Beige
1 608 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Golvlampa PR Home Cia med Toppringsskärmar Dubbel är ett paket med den fina tvåarmade golvlampan Cia och två toppringsskärmar. Foten och skärmarna skapar en snygg och enkel kombination. Lampfoten är 160 cm hög och har strömbrytare på varje arm. Lampskärmen är 22 cm bred och har ett E27 toppringsfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvlampa PR Home Cia med Toppringsskärmar Dubbel är ett paket med den fina tvåarmade golvlampan Cia och två toppringsskärmar. Foten och skärmarna skapar en snygg och enkel kombination. Lampfoten är 160 cm hög och har strömbrytare på varje arm. Lampskärmen är 22 cm bred och har ett E27 toppringsfäste.
Skärmarna är tillverkade av ljusbeige linne.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 5 år sedanJag är mycket nöjd.
- Något stora skärmar, men man vänjer sig.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 379-2AB-121 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing/Beige |
| Höjd | 1600 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Lin |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cia |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 5,3 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 7330976063833 |
