Golvlampa PR Home Columbus 131 cm
Rek. pris 2 499 kr
fr.2 189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Columbus 131 cm
2 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Golvlampa PR Home Columbus 131 cm är en lampa i metall med en enkel, rustik och industriell design. Metallen har en lite grövre struktur. Golvfotens diameter är 25 cm och den levereras med en 1,2 m lång svart plastsladd med golvströmbrytare. Lampan passar med en skärm som har diameter 35-40 cm. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvlampa PR Home Columbus 131 cm är en lampa i metall med en enkel, rustik och industriell design. Metallen har en lite grövre struktur. Golvfotens diameter är 25 cm och den levereras med en 1,2 m lång svart plastsladd med golvströmbrytare. Lampan passar med en skärm som har diameter 35-40 cm. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Råmässing, Råsilver |
| Höjd | 1310 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Utförande | Golvfot |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Columbus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
