Golvlampa PR Home Wellington 130 cm
Rek. pris 1 899 kr
fr.1 519 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa PR Home Wellington 130 cm en klassisk och elegant golvlampa i metall som med sin form och material håller över tid. Den levereras med en 1,2 m lång svart plastsladd med golvströmbrytare. Golvlampan passar med en skärm ca 30-40 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvlampa PR Home Wellington 130 cm en klassisk och elegant golvlampa i metall som med sin form och material håller över tid. Den levereras med en 1,2 m lång svart plastsladd med golvströmbrytare. Golvlampan passar med en skärm ca 30-40 cm i diameter. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik Mässing, Antik Silver |
| Höjd | 1300 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 220 mm |
| Utförande | Golvfot |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Wellington |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
