















Golvlampa Venture HomeElsa 3L
1 195 kr1 205 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Inred med den stilfulla Elsa Golvlampa i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 29x20x138,5 cm. Längd på sladd: 170 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15528-888 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1385 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Järn |
| Serie | Elsa |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 200 mm |
| Djup | 200 cm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 290 mm |
| Bredd | 290 cm |
| EAN-nr | 7350118412107 |
