Golvlampa Venture Home Dennis
fr.1 179 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Dennis
1 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dennis golvlampa från Venture Home med justerbar axel och med en linneskärm som ger ett mjukt och behagligt sken. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Brun/Beige, Vit/Brun |
| Höjd | 1560 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Trä/Linne/Metall/PVC |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 660 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 300 mm |
