Golvlampa Venture Home Lina
fr.375 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lina
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lina är en hög glovlampa från Venture Home på fot med vridbar belysning som passar perfekt bredvid soffan eller fåtöljen. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lina är en hög glovlampa från Venture Home på fot med vridbar belysning som passar perfekt bredvid soffan eller fåtöljen. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Recensioner
Ekaterina KVerifierad köpare
för 2 år sedanDen är fint
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Färg | Beige, Mörkgrå, Svart |
| Höjd | 1500 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/PVC |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E14 |
| Typ | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 230 mm |
| Diameter | 230 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 230 mm |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
