Kristallkrona Markslöjd Läckö Krona Brilliant/Antik 7 Ljuskällor
26 669 kr
14 495 krSpara 46 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kristallkrona Markslöjd Läckö Krona Brilliant/Antik 7 Ljuskällor är en läcker kristallkrona med stomme i antiklackad metall. Kristallkronan har 7 ljuskällor som sprider ett härligt ljus. Kristallkrona Markslöjd Läckö Krona Brilliant/Antik 7 Ljuskällor är 60 cm hög och väger 7,3 kg. Kristallen ger ett brilliant skimmer i alla regnbågens färg.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Kristallkrona Markslöjd Läckö Krona Brilliant/Antik 7 Ljuskällor är en läcker kristallkrona med stomme i antiklackad metall. Kristallkronan har 7 ljuskällor som sprider ett härligt ljus. Kristallkrona Markslöjd Läckö Krona Brilliant/Antik 7 Ljuskällor är 60 cm hög och väger 7,3 kg. Kristallen ger ett brilliant skimmer i alla regnbågens färg.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 100649 |
| Effekt | 40 W |
| Diameter | 540 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Färg | Antik |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Kristallkrona |
| Höjd | 600 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Kristall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Läckö |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7394472192633 |

