Plafond By Rydéns Gross Ø30 cmRök grå
Rek. pris 1 845 kr
1 459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rök grå

Gross Ø30 cm
Rök grå
1 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Plafond från By Rydéns. De skira, vackra glaskulorna kan nu hänga i din hall eller i ditt sovrum. Passar utmärkt både som en fristående lampa eller som ett komplement till övriga lampor i serien. Plafonden har en höjd på 20 cm.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Plafond från By Rydéns. De skira, vackra glaskulorna kan nu hänga i din hall eller i ditt sovrum. Passar utmärkt både som en fristående lampa eller som ett komplement till övriga lampor i serien. Plafonden har en höjd på 20 cm.
Lampkontakt ingår ej på grund av nytt EU-direktiv men går att beställa separat.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 501832-01 |
| Diameter | 300 mm |
| Färg | Rök grå |
| Effekt | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Gross |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7391741006691 |

