Plafond Markslöjd MerlotMässing/Vit
Rek. pris 6 699 kr
3 665 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Mässing

Merlot
Mässing/Vit
3 665 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Merlot är en vacker plafond från Markslöjd med ett kluster av 13 st glasglober. Denna taklampa är som ett riktigt konstverk och gör sig utmärkt i vardagsrummet.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Merlot är en vacker plafond från Markslöjd med ett kluster av 13 st glasglober. Denna taklampa är som ett riktigt konstverk och gör sig utmärkt i vardagsrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107912 |
| Färg | Vit/Mässing |
| Bredd | 560 mm |
| Effekt | 20 W |
| Antal Ljuskällor | 13 st |
| Djup | 560 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 510 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,1 kg |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Merlot |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7330024588004 |

