Plafond Markslöjd Ulriksdal Brilliant/Krom
4 779 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plafond Markslöjd Ulriksdal Brilliant/Krom är en plafond i krom och brilliant. Plafonden Ulriksdal har 2 ljuskällor.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Plafond Markslöjd Ulriksdal Brilliant/Krom är en plafond i krom och brilliant. Plafonden Ulriksdal har 2 ljuskällor.
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, men är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 102649 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 225 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 225 mm |
| Utförande | Kristallkrona |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Krom |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ulriksdal |
| Sockel | E14 |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024519701 |
