Plafond Nordlux Montone 33 Sensor
Rek. pris 649 kr
466 kr
449 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Montone 33 Sensor
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Montone är en klassisk och tidlös taklampa med en opalvit skärm som ger ett fint och behagligt vitt ljus. Det enkla uttrycket gör att Montone passar i de flesta hem Taklampan har en sensor som tänder ljuset när den upptäcker rörelse. Den höga IP-klassen (IP44) gör den lämplig för fuktiga utrymmen som badrum.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Montone är en klassisk och tidlös taklampa med en opalvit skärm som ger ett fint och behagligt vitt ljus. Det enkla uttrycket gör att Montone passar i de flesta hem Taklampan har en sensor som tänder ljuset när den upptäcker rörelse. Den höga IP-klassen (IP44) gör den lämplig för fuktiga utrymmen som badrum.
Egenskaper
- Rörelsesensor tänder ljus
- Hög lumeneffekt
- Lämplig för badrummet (IP44)
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1432086
- Rörelsesensor tänder ljus
- Hög lumeneffekt
- Lämplig för badrummet (IP44)
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1432086
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2210476101 |
| Diameter | 250 mm |
| Färg | Vit |
| Bredd | 320 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Plast |
| Ljuskälla | 18WLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Montone |
| Sockel | LED Module |
| Typ | Plafond |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 72 mm |
| Sensor | Ja |
| Vikt | 0,41 kg |
| EAN-nr | 5704924012846 |


