Plafond Nordlux NoxySvart
Rek. pris 1 199 kr
782 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Noxy
Svart
782 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Noxy Plafond från Nordlux kommer med två dekorativa ringar i varje förpackning för att du ska kunna välja utförande på plats. Plafonden fungerar att dimra med din vanliga väggknapp i flera steg (obs ej väggdimmer) från kallt till varmt ljus med dämpning. Produkten är enkel att installera och ingår i Nordlux badrumskollektion vilket betyder att ljuset från Noxy har bra färgåtergivning vilket är en viktig del när du till exempel använder spegeln i badrummet.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Noxy Plafond från Nordlux kommer med två dekorativa ringar i varje förpackning för att du ska kunna välja utförande på plats. Plafonden fungerar att dimra med din vanliga väggknapp i flera steg (obs ej väggdimmer) från kallt till varmt ljus med dämpning. Produkten är enkel att installera och ingår i Nordlux badrumskollektion vilket betyder att ljuset från Noxy har bra färgåtergivning vilket är en viktig del när du till exempel använder spegeln i badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2015356103 |
| Diameter | 350 mm |
| Färg | Svart |
| Bredd | 350 mm |
| Effekt | 110 W |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | 2015356103 |
| Djup | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 510 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 110 W |
| Serie | Noxy |
| Sockel | LED Modul |
| Typ | Badrumslampa tak |
| EAN-nr | 5704924002625 |






