Plafond Nordlux Oja 60 2700K Step-DimSvart
Rek. pris 1 449 kr
1 167 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Oja 60 2700K Step-Dim
Svart
1 167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Oja är en universal och ultraplatt taklampa i en modern och minimalistisk design med integrerad LED och styrs från din vanliga väggströmbrytare.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Oja är en universal och ultraplatt taklampa i en modern och minimalistisk design med integrerad LED och styrs från din vanliga väggströmbrytare.
Med Ojas integrerade trestegsfunktion MoodmakerTM ändrar du ljusstyrka med din vanliga väggströmbrytare. Med ett klick på väggströmbrytaren får du full ljusstyrka, med två klick halveras ljusstyrkan och med ett tredje klick tänds nattbelysningen. Oja har en medföljande twist-lock-anslutning som gör det enkelt för en person att montera taklampan.
Dokument
Recensioner
Björn HVerifierad köpare
för 4 månader sedanFungerar som förväntat
+ Bra funktioner
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 50066103 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 38 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | E |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 3,2 cm |
| Vikt | 2,7 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Spänning | 240 V |
| Energiförbrukning | 38 kWh/1000h |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Plafond |
| Material | Plast |
| Sockel | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Oja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Effekt/prestanda | 38 W |
| EAN-nr | 5704924002243 |



