Plafond Plejd CCL-01 Svart LED Takplafond med Dimbar Funktion
799 kr
785 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

CCL-01 Svart LED Takplafond med Dimbar Funktion
785 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

CCL-01 är en smart LED-plafond med tunable white och inbyggd dimmerfunktion. Ingen extern dimmer ska användas. Den kan grupperas trådlöst och styras via appen, andra produkter från Plejd eller trådbunden tryckknapp. CCL-01 har justerbar färgtemperatur och kan ställas in på en fast temperatur eller dim to warm. Produkten är tillgänglig i två versioner: CCL-01-S med rörelsesensor, och CCL-01 utan rörelsesensor.
Varumärke
PlejdBeskrivning
CCL-01 är en smart LED-plafond med tunable white och inbyggd dimmerfunktion. Ingen extern dimmer ska användas. Den kan grupperas trådlöst och styras via appen, andra produkter från Plejd eller trådbunden tryckknapp. CCL-01 har justerbar färgtemperatur och kan ställas in på en fast temperatur eller dim to warm. Produkten är tillgänglig i två versioner: CCL-01-S med rörelsesensor, och CCL-01 utan rörelsesensor.
Plejd CCL-01 är en LED-plafond som tar ditt hem till nästa nivå. Den är perfekt för att skapa en anpassad atmosfär, oavsett om du vill ha ett starkt ljus för att arbeta eller ett mjukare ljus för att koppla av. Med sin IP44-klassning är den säker att använda i fuktiga utrymmen som badrummet. Dessutom är den energieffektiva designen inte bara bra för miljön, men också för din plånbok. Med Plejd CCL-01 kan du enkelt skapa den perfekta belysningen för varje tillfälle.
Fördelar: Plafond Plejd CCL-01 Svart LED Takplafond med Dimbar Funktion
- Anpassningsbar ljusstyrka och färg
- Trådlös gruppering och styrning
- Inbyggd dimmerfunktion
Fördelar: Plafond Plejd CCL-01 Svart LED Takplafond med Dimbar Funktion
- Anpassningsbar ljusstyrka och färg
- Trådlös gruppering och styrning
- Inbyggd dimmerfunktion
Recensioner
Pelle CVerifierad köpare
för 3 månader sedanPrisvärd och snygg produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Plejd |
| Art.Nr. | 7577718 |
| Diameter | 294 mm |
| Färg | Svart |
| Effekt | 22 W |
| Energieffektivitet | F |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 tak / IP20 vägg |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljustemperatur | 2200-4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 22 W |
| Serie | CCL |
| Sockel | LED (ej utbytbar) |
| Typ | Plafond |
| Ljussken | Tunable White |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330018013185 |

