Takarmatur Westal Tora LEDSvart
Rek. pris 1 813 kr
1 468 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Tora LED
Svart
1 468 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Takarmatur Westal Tora LED är en modern utomhusbelysning för takinstallation. Den har en liten och smidig design med nedåtriktat ljus. Stommen är tillverkad av anodiserad och pulverlackad aluminium och den har en LED-modul. Taklampan passar i undertak över entréer eller i takfoten ovanför garage.
Varumärke
WestalBeskrivning
Takarmatur Westal Tora LED är en modern utomhusbelysning för takinstallation. Den har en liten och smidig design med nedåtriktat ljus. Stommen är tillverkad av anodiserad och pulverlackad aluminium och den har en LED-modul. Taklampan passar i undertak över entréer eller i takfoten ovanför garage.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7701700 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 140 mm |
| Effekt | 13 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 50 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Serie | Tora |
| Typ | Takarmatur |
| EAN-nr | 7393047176603 |

