Taklampa CO Bankeryd Tage PlafondSvart
Rek. pris 2 599 kr
1 912 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Tage Plafond
Svart
1 912 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa CO Bankeryd Tage Plafond är en elegant plafond med klara glasglober. Den hängs upp på takkrok och blir riktigt snygg uppsatt i taket. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
CO BankerydBeskrivning
Taklampa CO Bankeryd Tage Plafond är en elegant plafond med klara glasglober. Den hängs upp på takkrok och blir riktigt snygg uppsatt i taket. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
| Art.Nr. | 25506-03 |
| Diameter | 500 mm |
| Färg | Svart |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,8 kg |
| Serie | Tage |
| Montering | Tak |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319689105658 |
