Vägglampa Belid Cato Dubbel LEDMattvit
Rek. pris 2 035 kr
1 733 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Vit

Cato Dubbel LED
Mattvit
1 733 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Belid Cato Dubbel LED är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Vägglampa Belid Cato Dubbel LED är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 32384-03 |
| Effekt | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Matt Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 154 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Höjd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Cato |
| Sockel | GU4 |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391534262242 |
