Vägglampa Belid Cato Enkel LEDMattvit
1 699 kr
1 221 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Vit

Cato Enkel LED
Mattvit
1 221 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa Belid Cato Enkel LED är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Vägglampa Belid Cato Enkel LED är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 32383-03 |
| Effekt | 4 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Matt Vit |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Djup | 154 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 147 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 59 mm |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Cato |
| Sockel | GU4 |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7391534262211 |
