Vägglampa Nordlux Ray
Rek. pris 379 kr
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ray
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Ray med stomme av kromad metall och vit glasskärm.
- Strömbrytare: På sladden
- Kabellängd: 180 cm
- Skyddsklass: 2
Ljuskälla ingår ej.
- Kabellängd: 180 cm
- Skyddsklass: 2
Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 63191033 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Färg | Krom |
| Dimbar | Nej |
| Typ | Vägglampa |
| Material | Metall/Glas |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 194 mm |
| Effekt | 40 W |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 5701581253483 |


