Vägglampa Sunwind 54090Vit
395 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

54090
Vit
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggspotlight från Sunwind i tidlös design. LED-glödlampa med ca 30000 timmars livslängd. Strömbrytare sitter på basen, se bild.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Väggspotlight från Sunwind i tidlös design. LED-glödlampa med ca 30000 timmars livslängd. Strömbrytare sitter på basen, se bild.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 540908 |
| Effekt | 4 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 102 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 115 mm |
| Spänning | 12 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Design |
| Typ | Vägglampa |
| EAN-nr | 7028640054255 |

