Bordslampa Belid Deluxe LED
fr.2 564 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Deluxe LED
2 564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordslampa Belid Deluxe LED är en tidlös bordsarmatur. Deluxe är designad i lackad metall med brytare på skärmen. Skärmen är även justerbar. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Bordslampa Belid Deluxe LED är en tidlös bordsarmatur. Deluxe är designad i lackad metall med brytare på skärmen. Skärmen är även justerbar. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå/Mässing, Svart/Mässing, Vit/Mässing |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Kabellängd | 2,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 219 mm |
| Utförande | Bordslampa |
| Diameter | 98 mm |
| Höjd | 507 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Deluxe |
| Sockel | GU5,3 |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 2,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Grå, Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 6 kW |
