Klämspot Nordlux CycloneSvart
Rek. pris 319 kr
249 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cyclone
Svart
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klämspot Nordlux Cyclone är en elegant och effektiv punktbelysning med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan har en skärmdiameter på 11 cm och är utrustad med strömbrytare på sladden. Lampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Klämspot Nordlux Cyclone är en elegant och effektiv punktbelysning med flexibel arm för justering av lamphuvudet. Lampan har en skärmdiameter på 11 cm och är utrustad med strömbrytare på sladden. Lampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 73072003 |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Diameter | 110 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 0,42 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Cyclone |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 5701581220775 |

