Fönsterlampa CO Bankeryd LennonGrå
Rek. pris 629 kr
478 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Lennon
Grå
478 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Fönsterlampa CO Bankeryd Lennon är en tuff taklampa i lackad metall. Den kan både placeras en och en, men är minst lika härlig när den placeras i grupp. Lampan levereras med tygsladd och takkopp. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
CO BankerydBeskrivning
Fönsterlampa CO Bankeryd Lennon är en tuff taklampa i lackad metall. Den kan både placeras en och en, men är minst lika härlig när den placeras i grupp. Lampan levereras med tygsladd och takkopp. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
| Art.Nr. | 38758-01 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 140 mm |
| Diameter | 140 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Montering | Tak |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Lennon |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7319682771195 |
