Fönsterlampa PR Home ColumnSvart
449 kr
399 krSpara 11 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Column
Svart
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterlampa PR Home Column är en komplett fönsterlampa med ljuskälla och upphäng. Upphänge med textil samt mattsvart pulverlackad metallkopp. Modernt och elegant vitt sken med LED-teknik.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa PR Home Column är en komplett fönsterlampa med ljuskälla och upphäng. Upphänge med textil samt mattsvart pulverlackad metallkopp. Modernt och elegant vitt sken med LED-teknik.
Metallkoppens höjd är 8 cm. Ljuskällan har ett glashöljer och ytterdiameter på 12,5 cm. Sladden är 4 m lång, med E27-sockel och väggkontakt. 230V, IP20. För inomhusbruk endast.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2230007 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 125 mm |
| Effekt | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Fönsterlampa |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 210 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 4 m |
| Serie | Column |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energiförbrukning | 3 kWh/1000h |
| Djup | 125 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330976128624 |


