Pendel Ifö Electric Klack 4-packSvart
1 950 kr/frp
1 505 kr/frpSpara 23 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Klack 4-pack
Svart
1 505 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klack pendel utan kabel 4-pack IP20, E27, med avlastare.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500887 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 50 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 68 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,2 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51805 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pendlad armatur |
| EAN-nr | 7312905280566 |

